Anasayfa

GÜNEYSAN Güneş Isı Sistemleri, güneş enerjisi sistemleri,  ısıtma ve soğutma sistemleri, aydınlatma sistemleri ve su arıtma sistemleri konusunda uzman, Enerji projeleri yatırım ve danışmanlık hizmeti veren İzmir merkezli bir inşaat ve taahhüt firmasıdır. günes enerjisi fiyatlari Şirketimiz yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. 
GUNEYSAN  Enerji, Türkiye’de yenilenebilir enerji kaynakları konusunda ihtiyaç duyulan ürünlerin teminini, mühendisliğini, montajını gerçekleştirip yenilenebilir enerji konusunda anahtar teslim projeler yapmaktadır.
Kapsamlı bir ürün yelpazesi ile hem büyük ticari binalar hem de özel konutlar için farklı çözümler geliştirmekteyiz.

Güneş enerjisi sistemleri bünyesinde, güneş kollektörü, güneş kollektörleri, güneş pili, güneş pilleri, vakum tüplü güneş kollektörleri, güneş enerjisi ile ısıtma, güneş enerjisi ile ısınma, güneş enerjisi ile elektrik kısacası güneş enerjisi teknolojisi bünyesinde tüm ürün ve hizmetleri sunmaktayız.

Güneş Enerjisi İzmir ve Çevresinde Verimli Bir Enerji Kaynağıdır

Güneş enerjisi günümüzde kullanılan en temiz enerjilerden biridir. Aynı zamanda ilk kurulum ardından neredeyse masrafsızdır. Temel olarak güneşten gelen ısı ve enerjinin farklı özellikler sahip olan panellere yansıması sonucunda elde edilen enerjidir. Ülkemizin pek çok yerinde olduğu gibi Güneş enerjisi İzmir de oldukça verimli bir kaynaktır. Sizde evinize güneş enerjisi bağlatmak isterseniz İzmir ve civarında faaliyet gösteren A güneş enerji firması bu işte oldukça yetkindir. Sadece evler değil güneş ışığından faydalanabilinen her yerde güneş enerji sistemleri kullanılabilir. Güneş enerjisinden elde edilen elektrik enerjisini de pek çok amaçla kullanabilirsiniz. Güneş ışınlarından elde edilen enerji önce elektriğe dönüşerek bataryalarına depo edilir ardından kullanacağınız alana doğru aktarılabilir. Bunların dışında sıcak su elde etmek içinde kullanabilirsiniz. Güneş enerjisi İzmir için potansiyel olarak oldukça mantıklı bir tercihtir. Güneşlenme süresi yüksek bir şehir olduğu için bu talepte sürekli artmaktadır. Sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız Güneysan Güneş Enerjisi firmasını tercih edebilirsiniz.

Güneş Enerjisi Su Isıtma Cihazları İle Sıcak Suya Ulaşım Kolaylaştı

Güneş enerjisi su ısıtma cihazları sık kullanılan güneş enerjisi sistemlerinden biridir.  Bu cihazlar ile ısınma, banyo ve sıcak su gibi pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Güneş su ısıtma sistemi günümüzde mühendislik çalışmaları sonucunda kendini geliştiriyor. Bakır veya alüminyum borulu düzlemsel kolektörlü sistemler ve vakum tüplü güneş kolektörleri gibi farklı metotlarda sistemler bulabilirsiniz. Kullanım amacı doğrultusunda bu metotlar detaylandırılabilir. Geliştirilen bu metotlar sayesinde hem çevre dostu hem düşük maliyet ile sıcak su elde edebilir ve ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şehirlerde genel olarak elektrik enerjisi ile bu ihtiyaç karşılanır. Ancak bu hem maliyetli hem de doğaya karşı zararlıdır. Kırsal bölgelerde ise odun gibi yakıtlar ile bunu karşılanmaya çalışılması ormanlara zarar verir. En çevreci, en az maliyetli ve en konforlu sistemin güneş enerjili su ısıtma sistemleri olduğunu söyleyebiliriz. Yağmurlu ve parçalı havalarda dahil enerji toplayabilir. Bu sayede 7/24 sıcak su imkanına sahip olabilirsiniz. İzmir güneş enerjisi ile sıcak su elde etmek istiyorsanız Güneysan Güneş Enerjisi firması aracılığıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Güneş Enerjisi İle Isınma Avantajları

Güneş enerjisi ile ısınma sistemleri günümüzde gittikçe değeri artmaktadır. Çünkü hem maliyeti yok denecek kadar az hem de temiz enerji kaynağıdır. Sadece evlerle de kalamayıp pek çok alanda bu sistemler kullanılabilir. Örneğin seracılık alanında güneş enerjisi ile ısıtma işlemleri yapılır. Doğalgaz, kömür ve oduna göre oldukça ucuz olan bu sistemlerin tercih edebilirsiniz. Bir kez kurulum ardından ısınma ve sıcak su için masraf yapmanıza gerek kalmaz. Bu yöntemi tercih ederken pek çok farklı cihazı kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre güneş enerjisi sistemi yetkili firmalar tarafından yapılır. İzmir ve çevresinde faaliyet gösteren Güneysan Güneş Enerjisi firması bu konuda size yardımcı olacaktır. Güneş enerjisi aktif sistem ile ısıtma olarak tabir edilen mekanizmalar gün ışığının toplanması ve iletilmesi ile gerçekleşir. Paneller aracılığı ile toplanan günışığı ısı depolarına veya ısıtılacak ortama iletilir. İletim için su veya hava kullanılır. Pompa veya fan gibi sistemler aracılığı ile ısıtmak istediğiniz alana dağıtım gerçekleşir. Sizde çevreci ve ucuz bir ısıtma sistemi istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 


 

BU SİTENİN TÜM HAKLARI SAKLIDIR. guneysangunesenerjisi@com.tr

EN ÇOK ARANDIĞIMIZ KELİMELER ve ETİKETLER:

gunes enerji sistemleri, izmir gunes enerji sistemleri, bayraklı gunes enerji sistemleri, karsıyaka gunes enerji sistemleri, guneysan, guneysan enerji, guneysan gunes, gunes enerjisi, gunes enerjisi, fiyatlari,gunes enerjisi, firmalari,guneysan gunes enerji sistemleri,havuz ısıtma, gunes pili, gunes kollektörü,boyler,serpantinli boyler, tek serpantinli boiler, boiler, sıcak su tanki, soğuk su depolari,isitma soğutma sistemleri,gunes enerjisi ile ev ısıtma, son sistemler, vakum tüplü son sistemler, bakır kollektör , allüminyum kollektör, galvaniz kollektör, krom kollektör, iç panel, hidrofor tankı, moduler su depoları,özel imalat, güneş enerjisi montajı, güneş enerjisi imalatı, güneş enerjisi firmaları,guneş enerjisi şirketleri, gunes enerjisi yasası, referanslarımız guneysan,izmirde enerji firmaları, izmirde guneysan, ucuz guneş enerjisi, 5yıl garantili son sistemler, guneysan kıs kampanyası, yaz kampanyası,çeşmede guneş enerjisi , dikilide guneş enerjisi, foçada guneş enerjisi,aliağada guneş enerjisi, menemende guneş enerjisi firmaları, karaburunda guneş enerjisi, bergamada gunes enerjisi, tirede guneş enerjisi , torbalıda guneş enerjisi,gaziemirde gunes enerjisi, bozyakada uneş enerjisi firmaları, karabağlarda gunes enerjisi, çiğlide guneş enerjisi firmaları,balçovada guneş enerji firmaları,bornovada guneş enerji firmalari, guneş enerjisi ile şarz , bedava enerji, dört mevsim sıcak su,rezistans, depo, kaucuk malzeme grubu, pprc ürünler, flatör, şamandıra,termostat , kontrol panel, açık devre sistem, kapalı devre sistemi basınçlı sistemler, vakumtüplü basınçlı sistemler, turkiyede ilk otomotik deposuz guneş enerjisi, son sistem , antifirizsiz sistemler, buca da guneş enerji sistemleri,gunisi,güneş enerjisi paneli fiyatları,güneş paneli üretimi,solar enerji,güneşin enerjisi,vakum tüplü güneş enerji,güneş paneli elektrik üretimi,günısı fiyatları,elektrik üreten güneş panelleri,güneş enerjisi ile çalışan aletler,güneş paneli fiyat,güneş panelleri fiyat,kuzeymak güneş enerjisi fiyatları,güneş panelleri fiyatları,güneş enerjisiyle elektrik üretimi,güneş enerjisi ısıtma,güneş enerjisi ile ısıtma,güneş enerjisi sıcak su,güneş enerjisi firmaları,güneş enerji fiyatı,güneş elektrik enerjisi,güneş enerjisi ile ısınma,güneş enerjisi maliyet,güneş enerjisi elektrik fiyatları,tüplü güneş enerjisi,güneş enerjileri,güneş enerjisi elektrik fiyat,gunes enerjisi elektrik,güneş enerjisi üretimi,gunes enerjisi,güneş enerjisi şirketleri,güneş enerjisi fiyat listesi,güneş enerjisi elektrik üretme,güneş enerji panel fiyatları,güneş enerjisi ile elektrik üretme,gunes enerji panelleri

Not: Bu sitenin  hakları yasal koruma altındadır. 5070  sayılı elektronik imza kanunu  ve 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince ;siteye ait içeriğin  hak sahibi ya da  sahiplerinin  yazılı izni alınmaksızınkopyalanması, yayınlanması ve dağıtılması YASAKTIR. HAK İHLALİNE  SEBEBİYET VERENLER YASANIN ÖN GÖRDÜĞÜ TÜM SORUMLULUĞU  KABUL ETMİŞ SAYILIR.

Basınçlı vakum tüplü Güneş enerjileri kapalı devre olarak çalışır. Depo ve tüplü katmanlı boru yapısından oluşur. Tüpler manifolt olarak adlandırılan yere, bağlantı mantifoltu ise basınçlı depoya bağlı olarak çalışır. Vakum tüplü Güneş enerjisinin özel tasarımından dolayı güneş ışınları gün boyu dik açı ile alınır. Bu sayede gün içerisinde elde edilen verimi en üstte tutulur. Sistemde bulunan ısıtıcılar verimin ve dayanıklılığın sağlanması için özel malzemelerden yapılır. Bu malzemeler genellikle titanyum ve kromdur. Su basıncının yeterli olmadığı yerleşim yerlerinde sıklıkça tercih edilen güneş enerjisi sistemlerindendir.
Klasik güneş enerjisi sistemleri evinizin veya kullanım yapacağınız alanın çatısında kullanılması gerekmektedir. Klasik sistemlerden farklı olarak güneş enerjisi basınçlı kazan bulunduran sistemlerde böyle bir şeye gerek yoktur. Bu sistem sayesinde evinizde soğuk suyun akış basıncı kadar sıcak su basıncı olur. Böylece basınç farkı olmaz ve sizde sıcaklık ayarının konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Basınçlı kazanların içi ve dış kaplamaları özel malzemelerden yapılarak hijyenik ve sağlıklı suya erişebilirsiniz.
Tarımsal sulama kimi zaman cep yakan harcamalara sebep olabilir. Sulama işlemi de siz bu işi gerçekleştirdiğiniz sürece devamlı yapmanız gereken bir işlem olduğu için harcamalar üst üste koyulduğunda ciddi masraflara yol açabiliyor. Önceleri fosil yakıtlar ile sulama sistemleri daha sık kullanılırdı. Günümüzde bu soruna çözüm olarak Güneş enerjili sulama sistemi çözüm olarak hizmetinize sunuyoruz. Temiz enerji kaynağı olmasıyla beraber ilk kurulumun ardından nerdeyse masrafsız olan bu sistemi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Basınç prensibi ile çalışan bu sistemi diğer güneş enerjisi sistemlerinden ayıran en önemli özelliği ikinci bir depoya ihtiyacı olmamasıdır. Aynı zamanda basınçlı güneş enerji sistemleri içerisinde termal akışkan sirkülâsyonu olduğu için ek bir pompa aparatına ihtiyaç olmaz. Önceleri kırsal kesimlerde tercih edilen bu sistemler temiz / yenilenebilir enerjinin değerinin anlaşılmasından sonra şehirlerde ve iş yerlerinde de kullanılmaya başlandı. Yaz veya kış mevsimlerinde sıcak suya her daim erişmek için bu sistemleri kullanabilirsiniz.
Güneş enerjisi günümüzde kullanılan en temiz enerjilerden biridir. Aynı zamanda ilk kurulum ardından neredeyse masrafsızdır. Temel olarak güneşten gelen ısı ve enerjinin farklı özellikler sahip olan panellere yansıması sonucunda elde edilen enerjidir. Ülkemizin pek çok yerinde olduğu gibi Güneş enerjisi İzmir de oldukça verimli bir kaynaktır. Sizde evinize güneş enerjisi bağlatmak isterseniz İzmir ve civarında faaliyet gösteren Güneysan Güneş Enerjisi firması bu işte oldukça yetkindir. Sadece evler değil güneş ışığından faydalanabilinen her yerde güneş enerji sistemleri kullanılabilir.
İzmir ve çevresi güneşlenme süresi yönünden potansiyel taşıyan bir konumda. Ülkemizin incisi olan İzmir güneş enerjisinin değerini bilerek güneş enerji sistemlerine yönelimini arttırdı. İzmir ve çevresinde faaliyet gösteren Güneysan Güneş Enerjisii firması olarak yenilenebilir enerjiye katkı sağlıyoruz. Güneşten gelen ışınların soğrularak elektrik ve termal enerjiye dönüştüren sistemler kuruyoruz. Güneş enerjisinin kullanıldığı her türlü alanda hizmetimizi sürdürmekteyiz. İhtiyaçlar ve talepler doğrultusunda farklı tiplerde güneş panelleri kurulumlarını yaparak bedava elektrik üretilmesini sağlıyoruz. İlk kurulum ardından neredeyse masrafsız bir şekilde elektrik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı şekilde kurduğumuz güneş enerjisi ısıtma sistemleri ile kış aylarında kabarık faturaları görmeden ısınabilirsiniz.
Karavan ile seyahat etmek hatta Dünya turu yapmak bir çok insanın hayallerini süsler. Böylesine bir seyehat için imkanınız olduğunda aklınıza takılan başlıca şeylerden biri mini evinizin elektriğini nerden karşılanacağı olabilir. Çünkü uzun süren seyahat boyunca elektrik enerjiniz veya sıcak suyu farklı yollardan temin etmek çok masraflı olur. Karavanlarda kullanılan akülü güneş enerjisi ile konforlu bir dünya turu yapabilirsiniz. Böylece dünyanın neresinde olursanız olun sıcak su elde edebilirsiniz. Aynı şekilde diğer cihazları şarj edecek, dolabınızı çalıştıracak veya televizyon izleyecek enerjiyi seyahat ederken üretebilirsiniz. Karavanlarda güneş enerjisi ile dünya turu yapmak için son zamanlarda yeni bir karavan üretildi.
Boyler genel tabir ile bir enerji kaynağından elde edilen enerji ile sıcak su üretiminin yapıldığı ve depolandığı yerdir. Tek bir ısı kaynağı tarafından beslenen boyler tek serpantinli boyler, iki farklı kaynaktan beslenen boyler için çift serpantinli boyler ve ikiden fazla kaynaktan beslenen boyler için kombi boyler olarak adlandırılır. Boyler sayesinde yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Müstakil evler ve iş yerleri gün geçtikçe bu teknolojiye rağbet görmeye başlamıştır.
Isıtma Soğutma Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Isınma ve serinleme ihtiyacı yıl boyunca yaşadığımız bir durumdur. Kış aylarının soğuğundan korunmak için ve yaz aylarının sıcaklığında daraldığımızda yapabileceğimiz bazı şeyler bulunuyor. Bunların başında ise güneş enerji sistemleri ve ısı pompaları başlıca yöntemler arasında. Güneş enerjisi sistemler aracılığı ile ücretiz bir şekilde evinizi ısıtabilir ve sıcak su temini sağlayabilirsiniz. Isı pompaları ise bir diğer alternatiftir. Isı pompalarının kaynakları hava, su ve topraktır. Bu kaynaklarda depolanan güneş enerjisini kullanarak çalışan sistemdir.
Günümüzde kullandığımız pek çok şey için elektrik enerjisine ihtiyacımız var. Ve bu enerji için sürekli olarak para ödüyoruz. Buna en iyi çözümlerin başında ise yenilenebilir enerji kaynakları geliyor. Başlıca yenilenebilir enerji kaynakları ise güneş enerjisi ve rüzgar enerjisidir. İki enerji kaynağı da yerine göre oldukça başarılıdır. Güneş enerjisi kullanımının rüzgar enerjisine göre daha çok olduğunu söyleyebiliriz. Ancak hem güneş enerjisi hem de rüzgar enerjisi ülkemizde verimli kaynaklardır. Güneşlenme süresi oldukça uzun ve rüzgar enerjisi potansiyeli yüksek bir ülkeyiz. Özellikle İzmir ve çevresi bu konuda üst sıralarda yer alıyor.
 1