• https://www.facebook.com/guneysangunesenerjisistemleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905323546326
  • https://www.instagram.com/guneysangunesenerjisistemleri/
  • https://www.youtube.com/channel/UCE0EwIzyQ2KktdrsPZmt9kQ

Hakkımızda

Yılların tecrübesi ve birikimi ile geniş ürün yelpazesi ve imkanları ile Türkiye piyasasına en kaliteli ürünü en iyi hizmeti ve aksatmadan sunmayı amaçlamaktayız. Satış ve kazanca odaklanmak yerine daha önemli değerleri ön planda tutmayı tercih eden GÜNEYSAN ENERJİ  için müşteri memnuniyeti ve sadakati en öncelikli konudur. izmirde gunes enerjisi, gunes enerjisi izmir,Bu değer ile günümüze kadar başarıyla gelmiş olan GÜNEYSAN ENERJİ, bundan sonra da daha ileriye temelde yine bu değerle hareket edecektir ve başarıya ulaşacaktır.


GÜNEYSAN Güneş Isı Sistemleri, güneş enerjisi sistemleri,  ısıtma ve soğutma sistemleri, aydınlatma sistemleri ve su arıtma sistemleri konusunda uzman, Enerji projeleri yatırım ve danışmanlık hizmeti veren İzmir merkezli bir inşaat ve taahhüt firmasıdır. günes enerjisi fiyatlari Şirketimiz yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. 
GUNEYSAN  Enerji, Türkiye’de yenilenebilir enerji kaynakları konusunda ihtiyaç duyulan ürünlerin teminini, mühendisliğini, montajını gerçekleştirip yenilenebilir enerji konusunda anahtar teslim projeler yapmaktadır.
Kapsamlı bir ürün yelpazesi ile hem büyük ticari binalar hem de özel konutlar için farklı çözümler geliştirmekteyiz.

Güneş enerjisi sistemleri bünyesinde, güneş kollektörü, güneş kollektörleri, güneş pili, güneş pilleri, vakum tüplü güneş kollektörleri, güneş enerjisi ile ısıtma, güneş enerjisi ile ısınma, güneş enerjisi ile elektrik kısacası güneş enerjisi teknolojisi bünyesinde tüm ürün ve hizmetleri sunmaktayız.

Her türlü inşaat taahhüt işlerinin kapsamında bulunan hizmetler ve nano fiber teknolojisi kullanan su arıtma sistemleri ve cihazları konusunda da uzmandır.
GÜNEYSAN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ OLARAK

MİSYON VİZYON
Güneş Enerjisi ve Doğalgaz Baca Sistemleri Sektöründe çalşmalar yaparak insanlara ucuz sistemler üreterek karlı bir kuruluş olmak Firmamızın yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
Faaliyetlerimizi çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz her bireyle uyum içerisinde gerçekleştirmek Dünya, ülke ve bölge ekonomisine en yüksek katkıyı sağlamak Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde sürekli girişimci olmak. Hissedar ve çalışanlarının ortağı ve mensubu olmaktan gurur ve mutluluk duydukları, güvenilir, karlı, sosyal sorumluluğunun bilincinde bir firma olmak.

GÜNEYSAN GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ OLARAK,

İnsan Kaynakları Politikamız
Şirketimizin vizyon, misyon ve kurumsal değerleri doğrultusunda kaliteli insan gücü istihdam etmek; İnsan Kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirmek , çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak üzere eğitimler sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Politikamızın etkin şekilde uygulanabilmesi için; tüm yöneticilerimizin birer ”İNSAN KAYNAKLARI YÖNETICISI” olması gerektiğini temel felsefe olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bu amaçla; sürekli eğitim ve toplantılar düzenleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili önemli bilgi ve yetkinlikleri departman yöneticileri ile paylaşmaktayız.

Dünyanın öncü Güneş Enerjisi Sistemleri üreticilerinden biri olarak, Bireysel Başarıyı değil; Kurumsal Başarıyı
hedeflemekteyiz. Hedeflerimize de ancak; bilgili , deneyimli, mesleğini seven, hizmet odaklı düşünen çalışanlar ile ulaşacağımıza inanıyoruz. Eğitim, Performans Değerleme ve Kariyer Planlama çalışmalarımız ile çalışanlarımızın iş gelişimine ve motivasyonuna katkı sağlamak üzere; personelimize sadece bir çalışan değil sosyal bir unsur bakış açısıyla yönelerek tercih edilen firma ve işveren olma yolunda ilerlemekteyiz.
Siz de bu yolu bizimle paylaşmak istiyorsanız ;
Aramıza Yeni Katılacak Arkadaşlarımızın da, Bizler Gibi: – Aktif çalışma ortamına uyum sağlayan

– Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen 

– Gelişime ve yeniliklere açık, sürekli öğrenen 
- Bilgi, beceri ve niteliklerini arttırmak için çaba sarfeden
Bu temel özelliklerin sizde bulunduğunu düşünüyorsanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız ; lütfen başvuru formunu
doldurunuz.ŞİMDİDEN GÜNEYSAN AİLESİNE HOŞGELDINIZ….